Arka Sokakların Yakışıklı Oyuncusu Berk Oktay

  • 2.190 kez görüntülendi.

Arka Sokakların Yakışıklı Oyuncusu Berk Oktay

* Best Model tecrübene dayanarak soruyorum; vücudu ince mi tutmak zor yoksa şu andaki gibi kaslı mı?
Berk Oktay ın Vücudu ince ve fit tutmak daha zor bence, çünkü irileşirken ister istemez yağlanma oluyor. Ancak model fiziğinde yağlanmaya yer yok, beslenme düzeni ve . hayat tarzındaki disiplin çok daha zorlayıcı.
•Beslenmene dikkat ediyor musun?
Beslenmeme dikkat ediyorum ama setin yoğunluğundan dolayı protein ve karbonhidrat dengesini kuramadığım zamanlar maalesef olabiliyor.
•En iyi beslenme alışkanlığın ne peki?
En iyi alışkanlığım olarak tatlı, şekerli şeyler ile fastfood yeme alışkanlığımın olmamasını söyleyebilirim. Ancak gece yemek yemeyi seviyorum. Benim de kötü alışkanlığım bu. (Gülüşmeler)
Vücudunda eksik bulduğun kas bölgesi neresi?
Karın bölgemi beğenmiyorum. Spor yapan herkes bilir ki bu bölge çok özen isteyen bir bölgedir. Ayrıca beslenmeye çok dikkat etmek gerekir umarım eski karın kaslarıma tekrardan ulaşırım!
En beğendiğin yer?
Kalça, bacak ve kol kaslarım vücudumda en iyi bulduğum bölgelerim.
•Altın soruyu sorayım; antrenman programını bizlerle paylaşır mısın?
Haftanın beş günü antrenman yapıyorum. Antrenman programımı ikiye böldüm. İlk gün göğüs, sırt ve bacak çalışıyorum. İkinci gün ise ön kol, arka kol ve omuz çalışıyorum. Bunların sonuna 15’er dakikalık kardiyo ve mide çalışmamı da ekliyorum
Arka sokaklar dizisinde sürekli aksiyon halinde olduğun sahnelerin var. Ağırlık kaldırmanın veya kardiyo çalışmanın etkilerini görüyor musun?
berk oktay, arka sokaklar, arka sokakların oyuncularıBerk Oktay dizide tuttuğunu koparan, biraz asi ve suçluların peşinden koşan bir komiseri canlandırıyorum. Çekimler esnasında aksiyon dolu sahnelerle karşılaşıyoruz ve tabii ki spor yapmamın faydasını fazlasıyla görüyorum.
•Fitness temasına biraz ara verelim;şunu sormak istiyorum. Arka Sokaklar dizisi neden bu kadar çok tuttu?
İnanın başarımızı bazen biz de sorguluyoruz ama diziyi dışardan bir seyirci gibi her izlediğimde aynı sonuca varıyorum; biz gerçekten işimizi severek yapıyor ve insanlara sıcak bir elektrik veriyoruz. Bence bizim dizinin sırrı bu! Gerçekçi olduğunuzda, yapmacık olmadığınızda ve her insanın kendinden bir parça bulabildiği bir iş yaptığınızda başarı kendiliğinden geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap Kadın Kadın Yandex.Metrica