Cilt Lekeleri İçin Renk Açıcı Kremler

  • 2.685 kez görüntülendi.

Cilt Lekeleri İçin Renk Açıcı Kremler
Güneşe onca yıl maruz kalındıktan sonra, neredeyse herkeste yaşlılık lekeleri ya da çiller gibi pigmentle ilgili sorunlar baş göstermeye başlayacaktır. Bu sorunlardan tamamen kurtulmak her zaman mümkün değildir ama renk açıcı kremlerle neredeyse her zaman gözle görülmeyecek hale getirilebilirler.

Bu ürünler, pigment formasyonuna müdahale eden hidrokinon veya kojik asit gibi aktif maddeler içerirler. Kojik asit, Doğal Cilt Açma Sisteminde ve diğer ürünlerde bulunur. Birçok açıdan, kojik asit hidrokinon kadar iyi çalışmaz.

Cilt Lekeleri İçin Renk Açıcı Kremler

Cilt Lekeleri İçin Renk Açıcı Kremler

Reçeteli hidrokinon (yüzde 2’den daha fazla), reçetesiz ürünlerden (yüzde 2’ye kadar) daha iyi sonuçlar vermektedir.En iyi sonuçları elde etmek için, reçeteli hidrokinonu kojik asit içeren ürünlerle kombine ederek kullanın. Uygun görüldüğü kadarıyla her gün ya da günde iki kez kullanın ve güneşten sakının, aksi taktirde kahverengi lekeler ve yaşlılık lekeleri birkaç saat içinde geri dönecektir. Esmer tenli insanlar, uygulanan bölgedeki cilt renginde gözlenen önemli değişme tehlikesi nedeniyle açıcı kremleri kullanmamalıdırlar. Krem, gizlenmesi zor olan yoğun lekeler bırakmaktadır. Esmer teni açmanın güvenli bir yolu bulunmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap Kadın Kadın