Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

Eski Sevgiliyi Unutma Yöntemleri

  • 22 Ekim 2011
  • 3.396 kez görüntülendi.
Eski Sevgiliyi Unutma Yöntemleri

Eski Sevgiliyi Unutma Yöntemleri
Sevgilinizden ayrıldıktan sonra sizi zorlu bir zaman dilimi bekliyor ; sevgiliyi unutma zamanı… Onunla ayrıldıktan sonra sevgilinizle yürüdüğünüz yollardan geçtiğinizde, onunla beraber dinlediğiniz müziği dinlediğinizde yani hayatınızın bir çok anında devamlı sevgiliniz daha doğrusu eski sevgiliniz aklınıza gelir. Bu durum canınızı çok yakacaktır tabi. Bunlarda sevgilinizi unutmanızı zorlaştıracaktır.
Tabi bu sevgilinizi unutamayacağınız anlamına gelmez. Emin olun asla unutmam dediğiniz kişiyi bile unutursunuz. Çünkü hayat devam ediyor. Şimdi bu yöntemler ile eski sevgilinizi unutmanız kolaylaşacaktır.
* Sosyal yaşamınızdan kopmayın. Eminim ki o günlerde hep yalnız kalmak isteyeceksiniz fakat bu sizi daha kötü etkileyecektir çünkü yalnız kaldığınızda düşüneceğiniz tek şey ESKİ SEVGİLİNİZ. Bunun için artık sosyal yaşamınıza daha fazla zaman ayırın arkadaşlarınızla ailenizle daha fazla vakit geçirin.
* Sevgilinizin size izin vermediği durumlar vardır sizin yapmanızı istemediği şeyler gitmenizi eski sevgiliyi unutma yöntemleriistemediğiniz yerler onun size izin vermediği şeyleri yapın çünkü artık özgürsünüz.
*Kendinize yakın hissettiğiniz biri ile beraber küçük bir tatil yapıp kafanızı dağıtabilirsiniz.
Küçük olaylardan mutlu olmaya çalışın Onun sizi hak etmediğini düşünün eğer hak etseydi beraber olurdunuz zaten.
*Bütün bunlardan sonra kendinizi aşık olmak için zorlamayın.
*O olmadan önce neler yaptığınızı nasıl vakit geçirdiğinizi yazın bir kağıda ve onları yapın çünkü sizin hayatınız o kişiden ibaret değildi ondan önceside vardı bunu unutmayın.
*Eğer bunları yaptınız hala unutamadıysanız hala acı çekiyorsanız muhakkak bir psikoloğa görünün faydalı olacaktır eminim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ