Evlilikte Aldatmanın Nedeni

  • 1.549 kez görüntülendi.

Evlilikte Aldatmanın Nedeni

Ben 35 yaşında 5 yıllık evli bir erkeğim. 2 yaşında bir çocuğum var. Eşim 3 aylık hamile. Ama ne hikmet ki evlendiğimiz günden beri karım bana cinsel hayatımızda adeta işkence çektiriyor. Seksin bir saçmalık olduğunu söyleyip “Olmazsa daha iyi olur” diyor. Bilhassa son zamanlarda ekonomik yönde ona istediklerini sağlayamadığımdan hayatım iyice çekilmez duruma geldi. Seks yaşantımız hiç yok gibi. Aramızda bir soğukluk sürüp gidiyor. Sebebini sorduğumda cevap alamıyorum. Kaç kez boşanmak istediğimi söyledim, hep karşı çıktı.
Hatta beni intihar etmekle tehdit etti.

Bana Yol Gösterin
Artık ne yapacağımı bilemiyorum. Şimdi size soruyorum, benim durumumdaki bir erkeğin karısını aldatması suç mu? Ben ne kadar yaklaşmaya çalışıp ortamı güzelleştirmeye çalışsam da yine de karımın soğuk hareketleriyle karşılaşıyorum. İnanır mısınız, nefsimle savaş içerisindeyim. Karımı aldatmak istemiyorum ama böyle giderse başka çarem kalmayacak. Düşündüklerim yanlışsa, lütfen bana yardımcı olun.


Mehmet Coşkundeniz’in yanıtı:

Bugüne kadar aldatmamış olmanız ve bu konuda çare aramanız gerçekten takdire değer bir davranış. İhanet etmek gibi bir kolaycılığı seçmek yerine eşinizi bazı şeylere ikna etme çabasına girmişsiniz, bravo. Çabalarınızın sonuç almaması, hiç almayacağı anlamına gelmez. Sizin çözmeniz gereken sorun şu: Eşiniz neden seksten nefret ediyor? Bunu siz çözemezsiniz, önce eşiniz sonra da birlikte mutlaka bir uzmana danışmak zorundasınız. Yani eşinizin geçmişinde yaşadığı ve belki de size anlatmadığı bazı şeyler onun sekse soğuk bakmasına sebep olmuş olabilir. Ayrıca belki eşinizin sizinle de bir problemi vardır. Bunu size söylemiyor olabilir. Tüm bunların ortaya çıkması şart. Bu problemler aşılırsa, eşinizin cinselliğe bakışının değişeceğinden eminim. Seks, iki sevgili arasındaki en iyi duygu alışverişidir. Sekste sadece bedenler birleşmez, ruhlar da birleşir. Bunları da beyinize anlatın lütfen. Bu arada kendinizi sorgulamanızı da öneririm. Yani seks sırasında aceleci misiniz? Eşinizin tatmin olmasını düşünüyor musunuz? Erken boşalma probleminiz var mı? Ya da başka problemler? Bunları da düşünün ve ona göre hareket edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap Kadın Kadın Yandex.Metrica