Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

‘Hamdi’yi düzenli olarak aldattım’ demişti! Selen Görgüzel ihanet sözlerine açıklık getirdi! “Beni tanıyan herkes bilir”

  • 08 Mayıs 2023
  • 483 kez görüntülendi.

‘Hamdi’yi düzenli olarak aldattım’ demişti! Selen Görgüzel ihanet sözlerine açıklık getirdi! “Beni tanıyan herkes bilir”

Oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile 8 yıllık evliliğini noktalamıştı. Görgüzel, geçtiğimiz günlerde eski eşi Hamdi Alkan ile ilgili “Onu düzenli olarak aldattım” açıklaması yaparak gündem olmuştu. Önceki gün bir AVM’de görüntülenen şarkıcı, gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında dayanamayıp son noktayı koydu.

Yönetmen Hamdi Alkan ile sekiz yıl süren evliliğini geçtiğimiz mart ayında tek celsede sonlandıran Selen Görgüzel, boşanmasının ardından gündemden düşmüyor.

Sosyal medyada hesabından yaptığı iddialı pozlarıyla adından söz ettiren Görgüzel, açıklamalarıyla da polemiklere imza atıyor.

Ayı kanı, sünnet derisi gibi estetik işlemlerle de gündem olan Görgüzel, açıklamalarıyla da kimi zaman tartışma yaratıyor.

Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde eski eşi Hamdi Alkan ile ilgili “Onu düzenli olarak aldattım” açıklaması yaparak gündem olmuştu.

Görgüzel “Hamdi Alkan’ı aldattınız mı?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

“YAKIŞIKLI ÇOCUK GEÇTİĞİNDE BÜTÜNÜNE BAKARIM”

Evet ama gözle. Yakışıklı çocuk geçtiğinde bütününe bakarım. Hamdi’yi düzenli olarak aldattım. Hamdi’ye de hep bakıyordum. Güzel kadına, eve, arabaya ve çiçeğe bakarım. Eski eşim yönetmen olduğu ve oyuncu seçtiği için güzel kadın ya da erkek gördüğümde oyuncu olması için tanıştırıyordum.

Şarkıcı, “Cinsel hayatınızda başarısız mısınız?” sorusuna ise “Benim libidom yüksek değildir ve sapyoseksüel biriyim. Cinsel hayat düşkünlüğüm yok, aklıma gelmiyor. Benim eril enerjim yüksektir. İlişkilerde baskın biriyim” cevabını vermişti.

Selen Görgüzel, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde eski eşi Hamdi Alkan ile ilgili “Onu düzenli olarak aldattım” açıklaması yaparak herkesi şoke eden Görgüzel gazetecileri görünce adımlarını hızlandırdı.

Şarkıcı, “Ne sorucağınızı biliyorum. Artık konuşmayacağım. Ne zaman konuşsam olay oluyor” diyerek şaşırttı.

Gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında dayanamayıp açıklamalarda bulunan Görgüzel, “Her zamanki gibi yine yanlış anlaşıldım. Ben örf ve adetlerine bağlı ve ona göre hareket eden bir insanım. Benim öyle bir şey yapmam mümkün mü?

Beni tanıyan herkes bilir böyle bir şey yapmayacağımı. Ayrıca ben o röportajımda o cümleyi espri olsun diye kullandım” diyerek sitem etti.

KAYNAK: abah.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ