Karın Bölgesi Yağları Nasıl Yakılır

  • 2.762 kez görüntülendi.

Karın Bölgesi Yağları Nasıl Yakılır

Eğer bir kadın yaktığından daha fazla kalori alırsa, kilo alır ve karın bölgesi gibi vücudunun belirli bölgelerinde yağ birikimi olur,”Kadınlar genellikle karın bölgesinde yağ depolamaya yatkındır; çünkü bu, doğamızın vücudumuzun çocuk taşıyan bölgesini koruma şeklidir.” diye açıklıyor doktorumuz. “Fazla kaloriler, bir bebeği travmaya karşı korumak amacıyla karın ve kalça bölgesinde yağ olarak depo edilir.”
Konu karın bölgesi yağlarına geldiğinde, kalıtım kadınların işinin zor olduğunu gösteriyor ama bu çaba harcamaya değmeyeceği anlamına gelmemektedir. Sıkı bir karın, mayodan kot pantolona kadar her şeyin içinde harika görünür. Ayrıca, bu konuda yapılan bir araştırma, karın bölgesindeki incelmenin meme Karın Bölgesi Yağları Nasıl Yakılırkanseri, kalp hastalığı ve diyabet gibi yaşamı tehdit eden hastalıklara karşı koruma sağlayabileceğini göstermeye devam etmektedir. Karnın içindeki yağların, vücudun herhangi bir bölgesindeki yağlara göre karaciğere yağ asitleri salgılama olasılığı daha yüksektir. Sonuç olarak, aşırı miktarda kolesterol ve insülin kan akışına karışarak hastalığın gelişimine katkıda bulunmaktadır.
“Geniş bir karna sahip kadınlar aynı zamanda sırt ağrısından yakınmaktadır. “Sırt ağrısına çoğunlukla zayıf karın kasları neden olmaktadır, bu nedenle bu kasların güçlendirilmesi sırtınızın vücudunuzu desteklemesine yardımcı olur ve sırtınızdaki baskıyı alır. Sırtınızdaki basınç azaldığında, daha az ağrı ve rahatsızlık olur.” İşte, karnınızın daha az fark edilir olması için veya karındaki yağlardan tamamen kurtulmak için bazı stratejiler:

Acil Çözümler
Evde  Uygulanabilecek  Yöntemler
Su için. Adet öncesi şişkinliği gidermek için bol su için. Bu, vücuttaki fazla suyu arttırmaz; aksine vücuttan atılmasına yardımcı olur. Gazlı ve çok şekerli içeceklerden uzak durun, bunlar karnınızı balon gibi şişirebilir.
Cipsi es geçin.
Su, özellikle adet döneminde önce vücutta tuz tutulmasına sebep olur. işlenmiş ve konserve gıdalar yüksek oranda sodyum içermeye yatkındır.
Sakız Çiğnemeyi bırakın.
Sakızlar, fazla hava yutmanıza neden olurlar  bu da midenizi hava ile şişirebilir.
Dik durun.
Bir ucu başınıza bağlı, diğer ucu da tavana bağlı bir ip olduğunu varsayın. Bu ip sanki sizi dik durmanız için çekiştiriyormuş gibi yapın, böylece karnınız hemen daha düz görünecektir.
Koltuğa gömülmeyin.
Çukur bir yerde oturmak karnınızı açığa çıkarır. Duruşunuzu düzeltmek için sandalyenizi kontrol edin. Eğer sandalye içine gömülmeden oturduğunuzda ayağınızı yere değdiremeyecek kadar yüksekse, yaklaşık 10 cm yüksekliğinde bir tabure ya da sırtınıza sandalyede öne çıkmanızı sağlayacak bir yastık koyun. İçinize şekillendirici giyin. Vücut şekillendiriciler yüksek belli, likra bel bölgesi incelticiler 2,5 cm veya daha fazla incelme sağlayabilirler. Ne kadar likra içeriyorlarsa, o kadar kontrol elde edersiniz.
Siyah giyin. Siyah giymek, her şekil ve bedendeki kadının daha ince ve uzun görünmesini sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap Kadın Kadın Yandex.Metrica