Mezoterapi İle Bölgesel Zayıflama

  • 1.923 kez görüntülendi.

Mezoterapi İle Bölgesel Zayıflama

Mezoterapi yöntemi ile problemli olan bölgelerinize, yağ parçalayıcı özelliği olan ilaçlar küçük bir İğne aracılığı ile enjekte edilir. Uygulamadan sonra kişinin günlük hayatını etkileyecek herhangi bir durum yaşanmaz.

Vücudun sorunlu bölgesine enjekte edilen ilaçlar, direkt o bölgedeki yağ hücrelerini parçalar ve kan dolaşımını hızlandırarak bu parçalanan yağ hücrelerinin dolaşıma katılarak vücuttan atılmasını sağlar.
Mezoterapi ile bölgesel zayıflamada, kişinin vücudunda bulunan ve parçalanması gereken yağ oranlarına göre kişiye özel mezoterapi seansları belirlenir. Vücutta bulunan yağ oranı, su oranı, kas oranı ölçülür, beden ölçüleri alınır. Elde edilen sonuçlara göre kişiye uygulanacak mezoterapi yönteminin seans sayısı ve uygulanacak ilaç oranı belirlenir. Ortalama seans sayılarına bakılacak olursa, bölgesel yağlanmaların giderilmesi 10 ila 15 seans sürmektedir. İlk 5-6 seans sonrası gözle görülür incelme elde edilmeye başlanır.
Bacaklar, kollar ve karın bölgesinde kullanılabilir. Böylece zayıflamaya rağmen bazı bölgelere yerleşen, giderilmesi zor olan yağlardan kısa ve pratik yoldan kurtulmayı sağlayabilir.

Mezoterapi İle Bölgesel Zayıflama

Mezoterapi İle Bölgesel Zayıflama

Mezoterapi ile bölgesel zayıflama yöntemi için bazı rahatsızlıkları taşımıyor olmak gerekir.
Şeker rahatsızlığı, kalp rahatsızlığı, yüksek tansiyon rahatsızlığı, enfeksiyon rahatsızlığı olan kişiler için mezoterapi ile bölgesel zayıflama yöntemi kullanılması çok uygun değildir.
Dikkat edilmesi gerekenler ise; aynı gün kozmetik ürünler kullanılmamalı, işlemin ardından 12 saat geçinceye kadar banyo yapılmamalıdır. Güneşten 48 saat korunmaya ve havuza girmemeye özen gösterilmelidir. Mezoterapi bölgesel incelme sağlarken, sarkma oluşmasını da engellemeye yardımcı olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap Kadın Kadın Yandex.Metrica