Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

Sibel Can’ın biricik kızı Melisa Ural zarafetini konuşturdu! Melisa Ural’dan tatil pozu geldi!

  • 23 Ocak 2023
  • 345 kez görüntülendi.

Sibel Can’ın biricik kızı Melisa Ural zarafetini konuşturdu! Melisa Ural’dan tatil pozu geldi!

Sanatçı Sibel Can ile Hakan Ural’ın kızları Melisa Ural, Florida pozu ile sosyal medyada beğeni topladı. Güzelliği ve zarafeti ile annesi Sibel Can’a benzetilen Melisa Ural’a aşk yaradı. Verdiği kilolar sonrası güzelliğine güzellik katan Melisa Ural’dan son olarak tatil pozu geldi. Melisa Ural’ın balkon pozuna annesi Sibel Can da kayıtsız kalmadı..Sibel Can ,kızı Melisa Ural’ın pozuna kalp emojisi koydu. İşte 28 yaşındaki Melisa Ural’ın güzelliğini konuşturduğu tatil pozu…

Sibel Can’ın 28 yaşındaki kızı Melisa Ural şimdilerde Florida’da tatilde. Gözlerden uzak büyüseler bile yaşları lerledikçe magazin haberler ile boy gösteren eski çiftin çocukları oldukça konuşuluyor. Özellikle Sibel Can’ın biricik kızı Melisa Ural güzelliğiyle adından söz ettiriyor.

Sibel Can ile Hakan Ural’ın kızları Melisa Ural, bir süre önce genç iş insanı Alaattin Kadayıfçıoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Bu aşkı ilk GÜNAYDIN duyurmuştu. Anne Sibel Can ile baba Hakan Ural’dan onayı alan genç çift ilk aşk pozlarını geçtiğimiz haftalarda vermişti.

Abisi Engincan Ural’ın düğününe birlikte katılan genç aşıklar çok konuşulmuştu.

Güzelliği ve zarafeti ile annesi Sibel Can’a benzetilen Melisa Ural’a aşk yaradı.

Melisa Ural, Florida pozu ile sosyal medyada beğeni topladı.

Geçmişte oldukça kilolu olan ve verdiği kilolar sonrası güzelliğine güzellik katılan Melisa Ural sosyal medyada da büyük ilgi görüyor.

İşte Sibel Can ile kızı Melisa Ural’ın beğeni yağan pozu…

Melisa Ural’dan son olarak tatil pozu geldi. Melisa Ural’ın balkon pozuna annesi Sibel Can da kayıtsız kalmadı..Sibel Can ,kızı Melisa Ural’ın pozuna kalp emojisi koydu.

Melisa Ural’ın son hali beğeni topluyor

Melisa Ural yıllar içindeki değişimi ve güzelliğiyle adından sıkça söz ettiriyor.

Melisa Ural ve Engincan Ural’ın annelerinin Sulhi Aksüt ile evliliğinden olan kardeşleri Emir Aksüt’ün yanı sıra babaları Hakan Ural’ın Ezgi Can Ural ile olan evliliğinden Gisella Ural adından bir kardeşleri daha var.

Üç kardeş babaları ile sık sık paylaşımlarda bulunuyor.

Melisa Ural, en küçük kardeşi Gisella Ural’a düşkünlüğü ile dikkat çekiyor.

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu, Alaattin Kadayıfçıoğlu ile uzun süreli ilişkisini geçtiğimiz yıl sonlandırmıştı.

Zehra, annesi ve babasının onayını almasına rağmen ilişkilerine nokta koymuştu.

Zehra’dan ayrılan genç iş insanı hızlı çıktı. Gönlünü bir başka ünlü güzele kaptırdı.

Sibel Can ile Hakan Ural’ın kızları Melisa Ural, geçtiğimiz ağustos ayında genç iş insanı Alaattin Kadayıfçıoğlu ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Bu aşkı ilk GÜNAYDIN duyurmuştu. Müstakbel damat, artık aileye girdi.

GÖZLERDEN UZAK

Ural ile Kadayıfçıoğlu, geçtiğimiz aylarda arkadaş ortamında tanıştı. İkili, bir süre sonra yalnız görüşmeye başladı ve arkadaşlıkları aşka dönüştü.

Gözlerden uzak bir ilişki yürütmek isteyen çift, görüntülenmemek için gazetecilerin olmadığı yerlerde buluştuğu konuşuluyordu.

Zekeriyaköy ve Beykoz’da görüşmeyi tercih eden çiçeği burnunda sevgililerin bir hayli mutlu olduğu öğrenilmişti.

Geçtiğimiz aylarda Sibel Can ile tanışan ve anneden onay alan genç iş insanı, daha sonra baba Hakan Ural ile bir araya gelmişti.

Kadayıfçıoğlu, Ural’ın doğum günü kutlamasına katılmıştı. Hakan Ural doğum günü paylaşımında müstakbel damadına yer vermeyi ihmal etmemişti.

Hakan Ural, programında kızı Melisa Ural’ın ilişkisi hakkında konuşmuştu.

Sibel Can’ın biricik kızı Melisa Ural zarafetini konuşturdu! Melisa Ural’dan tatil pozu geldi!
Hakan Ural, “Aslan gibi, ben sevdim. Çok terbiyeli, iyi kalpli ve saygılı bir çocuk. 1 sene oldu, kızımı hiç bu kadar mutlu görmemiştim. Ona müteşekkirim kızımı çok mutlu ettiği için. Ailesine de saygı duyuyorum, kızıma verdikleri değer ve önemden ötürü. Çok mutluyum bir baba olarak” dedi.

Öte yandan Zehra Çilingiroğlu’nun sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu’nun adının son dönemde şiddet olaylarına karışmasından rahatsız olduğu iddia edilmişti.

İkilinin bu nedenle ayrıldığı öne sürülmüştü.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ