Son Moda Yazlık Kıyafet Kombinleri

  • 4.795 kez görüntülendi.

Evin içinde oturmaktan sıkıldınız ve dışarı çıkmak istiyorsunuz fakat giysileriniz içinize sinmedi. Acaba başka pantalonu mu giyseydim veya başka kolyemi mi taksaydım? benzer sorular ortaya çıkar kafamızda. O günkü ruh halimize göre dolabımız el verdiğince bir giysi tercihi yaparız. Fakat kararsız kalıyorsanız ki çoğunlukla bayanlar kararsızlardır 🙂 Aslında problem o günkü modumuzla alakalı olduğu gibi kendimize doğru kombini yapıp yapmadığınızla da alakalıdır. O gün dışarıda nasıl bir programınız varsa kafanızda ona göre bir tarz belirtmelisiniz.
Tabii birde gece kutlamalarında davetlerde vb. gibi programlarda kıyafetlerinizi oldukça doğru kombin yapmalısınız. Elbiseniz, ayakkabınız, makyajınız ve aksesuarlar birbirlerine uyumlu olmaları sizi daha şık ve modern gösterecektir. Aşağıdaki kombinleri inceleyerek sizlerde kendi kıyafetlerinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Eğer gündelik bir kıyafet kombini yapacaksanız, bu bayanlar için en kolay bir seçimdir aslında. Ya çalışırken rahat giysiler giyebiliyorsunuzdur veya alışverişe çıkacaksınızdır ve sonrasında arkadaşlarla buluşma gibi planlar vardır. Her ne sebeple olursa olsun günlük kıyafet seçimine genellikle önemsiz gibi yaklaşabilirsiniz. Dolapta ilk elinize ne geçerse giyebiliriz mesela.Fakat öyle yapılmamalı. Bir yandan rahat bir yandanda şık olabileceğiniz kıyafetler seçilmeli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap Kadın Kadın Yandex.Metrica