10 Kez Düşük Yaptım. Nasıl Çocuğum Olur?

  • 2.153 kez görüntülendi.

10 Kez Düşük Yaptım. Nasıl Çocuğum Olur?

31 yasındayım. 10 kez düşük yaptım. Kanımda pıhtılaşma sorunu olduğu söylendi. Kan sulandırıcı iğneler kullandım ama bebeğin kalp atışlarını alamadılar. Kromozom anomali sorunum varmış. Şimdi yine 6 haftalık hamileyim. İlaçlarımı düzenli kullanıyorum. Bebeğin kalp atışlarını önce aldılar, ama yine kalbi durdu. Çocuğumun olabilmesi için ne yapmalıyım?
Cevap:
Sevgili okuyucumuz, üzülerek söylemem gerekir ki önce bu gebeliğin sona erdirilmesi yani kürtaj olmanız gerekiyor. Düşükler nedeni ile geniş araştırmalar yaptırdığınız anlaşılıyor. Bu kürtajdan sonra 3-5 ay dinlenin ve sonra tüp bebek ve perinatoloji bölümü olan imkanları yeterli bir sağlık kuruluşuna başvurun.

10 Kez Düşük Yaptım. Nasıl Çocuğum Olur?

10 Kez Düşük Yaptım. Nasıl Çocuğum Olur?

Eğer rahimde bir sorun yoksa, hastalığa neden olan genetik bozukluk net olarak ortaya konulabiliyorsa, sanıyorum tüp bebek yöntemi ile genetik bozukluğu olmayan hücreleri seçerek daha sağlıklı bir gebelik elde edilebilir. Ama buna başvuracağınız sağlık kuruluşunun uzmanları karar verecek. Kesin bir sonuç almadan başlayacak yeni bir gebelik büyük olasılıkla düşükle sonuçlanabilir, sevgiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap Kadın Kadın Yandex.Metrica