Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

Alişan’dan Safiye Soyman’a Faik Öztürk tepkisi: “Başımıza bela ettin”

  • 24 Kasım 2022
  • 1.182 kez görüntülendi.

Alişan’dan Safiye Soyman’a Faik Öztürk tepkisi: “Başımıza bela ettin”

Ünlü şarkıcılar Alişan ve Safiye Soyman ile ünlü iş insanı Faik Öztürk, Altın Doğa Ödülleri’nde bir araya geldiler. Alişan’ın burada, Safiye Soyman’a Faik Öztürk için kurduğu cümleler dikkat çekti.

Ünlü sanatçılar Alişan ve Safiye Soyman ile Soyman’ın hayat arkadaşı iş insanı Faik Öztürk, Altın Doğa Ödül Töreni’nde buluştular. Ödül alan üç isim arasında oldukça renkli bir diyalog geçti. Ece Erken’in sunuculuğunu yaptığı gecede Alişan, ünlü iş insanı Faik Öztürk’e, “Hayvanat bahçesinden iki tane ayı kaçmış haberin olsun, sarı giyinmişsin, ayıların sarıya alerjisi varmış” sözleriyle takıldı.

Askerlikte yaşadığı bir olayı anlatan Alişan, “Faik Ağabey, askerdeyken dördüncü ayımda, ‘Meclisten bir haber aldım, askerlik altı aya düşecekmiş’ dedi, ben de askerdeki arkadaşlara, ‘Askerlik 6 aya düşecekmiş’ dedim. Faik Ağabey, 14. ayın sonunda ‘Ben sana düşecek demedim mi oğlum’ dedi. Bir kez ziyarete geldi, sonra hiç gelmedi, beş kuruş para da vermedi.” ifadelerini kullandı.

Safiye Soyman’a da takılan Alişan, “Bu adamı başımıza bela eden sensin abla, o yüzden bu ödül töreninde seni kınıyorum” dedi.

KAYNAK: aksam.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ