Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

Annesi Kadriye Deniz’in istememesine rağmen… Özcan Deniz’in 24 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar’la evlendi mi?

  • 24 Ocak 2023
  • 504 kez görüntülendi.

Annesi Kadriye Deniz’in istememesine rağmen… Özcan Deniz’in 24 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar’la evlendi mi?

Magazin kulislerine düşen bomba iddia! Feyza Aktan ile bir dargın bir barışık sürdürdüğü 15 aylık evliliği 2019 yılında sona eren ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, biten evliliğinin ardından gönlünü kendisinden 24 yaş küçük modacı Samar Dadgar’a kaptırmıştı. Deniz, annesinin istememesine rağmen sevgilisiyle gizlice evlendi. İşte tüm detaylar…

Feyza Aktan ile olaylı biten evliliğinin ardından Özcan Deniz, gönlünü kendisinden 24 yaş küçük modacı Samar Dadgar’a kaptırmıştı. Bir süredir evlenecekleri konuşulan çiftten Samar Dadgar, dev tektaşıyla geçtiğimiz günlerde adeta düşman çatlatmıştı. İlişkinin, Özcan Deniz’in annesi tarafından onaylanmadığı konuşuluyor. Yeni bir iddiaya göre, Özcan Deniz ile İranlı sevgilisi Samar Dadgar gizlice evlendi.

blank

Özcan Deniz kendisinden 21 yaş küçük sevgilisiyle gizlice evlendi! İşte ifşa olan kareler

Özcan Deniz bir süredir kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar ile aşk yaşıyordu. Deniz, annesinin istememesine rağmen sevgilisiyle gizlice evlendi. İşte ifşa olan kareler…

Söylemezsem Olmaz programının iddiasına göre, Özcan Deniz ile İranlı sevgilisi Samar Dadgar gizlice evlendi.

Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz bu evliliği kesinlikle onaylamıyordu.

İddiaya göre çift gizlice evlendi. Bu karelerin düğünden olduğunu ileri sürdü.

Arkadaki tablonun da bu iddianın kanıtı olduğu öne sürüldü. Özcan Deniz’in bu iddialara ne diyeceği merak konusu oldu.

DEV TEKTAŞIYLA ŞOV YAPTI!

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz’in, kendinden 24 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar ile nikâh masasına oturmak için ilk adımı attığı ve tektaş yüzük hediye ettiği iddia edilmişti. Deniz’in moda tasarımcısı sevgilisi Samar Dadgar, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takılmıştı.

Samar Dadgar, Özcan Deniz’in kendisine aldığı tektaş yüzükle ilk kez objektiflere yansıdı. Görüntülendiğini fark eden Dadgar, gazetecilere poz vermişti.

Samar Dadgar’ın tektaş yüzüğünü göstererek telefonla konuşması ise dikkat çekti. Moda tasarımcısı, sorulara yanıt vermemişti.

İşte Samar Dadgar’ın dikkat çeken dev tektaş yüzüğü…

Öte yandan oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan ile 2018’de nikah masasına oturan ve 2019’da olaylı bir şekilde boşanan Özcan Deniz, aradığı aşkı Samar Dadgar’da bulmuştu. Yaptığı çarpıcı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Seren Serengil, bu kez Özcan Deniz ve sevgilisi hakkında iddia ortaya atmıştı. Serengil yaptığı açıklamada, Özcan Deniz’in sevgilisi Samar Dadgar’ın yalan söyleyerek anne ve ablayı evden attırdığını ve evde adeta terör estirdiğini söylemişti.

‘Söylemezsem Olmaz’ programında, Özcan Deniz’in, kendisinden 24 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar ile Feyza Aktan’la evli olduğu dönemde görüşmeye başladığı iddia edilmişti. Programın yorumcularından Seren Serengil, ünlü şarkıcının, Feyza Aktan ile evliliği süresince Dadgar’la görüşmeye devam ettiğini belirtmişti.

“BOŞANMADAN EVE GETİRİYOR”

Deniz’in sevgilisi hakkında Seren Serengil tarafından yeni bir iddia ortaya atılmıştı. Seren Serengil “Yer yerinden oynayacak. Boşanma esnasında Özcan evinde annesiyle yaşıyor, ablası da aynı evde.

Fakat o süreçte Özcan kızı eve getiriyor. Boşanmadan daha… Anne ve abla bunu gizliyor. Kadın sabah yatak odasından yardımcıya mesaj atıyor, buraya gel şunu yap bunu yap.

Ben bu mesajları okudum. Kadın da Özcan’ın ablasına gidip patlıyor” iddiasında bulundu. Seren Serengil konuşmasının devamında “Özcan’ın ablasına tehditlerde bulunuyor” demişti.

‘ANNE VE ABLAYI EVDEN ATTIRDI’ İDDİASI

Seren Serengil daha sonra Özcan Deniz’in sevgilisinin yalan söyleyerek anne ve ablayı evden attırdığını da iddia etmişti.

Diğer yandan; Seren Serengil, Özcan Deniz’in annesinin o zamanlar bu ilişkiye karşı çıktığını söyleyerek, “Bu diğerinden daha beter diyerek oğluna küstü. Annesinin yaşadığı şahit olduğu bir şeyler var” demişti.

OĞLUNU ENGELLEDİ

Öyle ki; ilişkiyi onaylamayan anne Kadriye Deniz, iddiaya göre oğluyla yaşadığı evi terk etmiş, oğlunu sosyal medyadan da engellemişti. Kadriye Özcan’ın, İranlı modacı Samar Dadgar’la olmasını istemediği oğluna söz geçiremeyince, Özcan Deniz’le yaşadığı evi terk ettiği öne sürülmüştü. Seren Serengil, yorumcusu olduğu ‘Söylemezsem Olmaz’ canlı yayınında, oğlunun eski eşi Feyza Aktan’la olaylı boşanma sonrası yeniden üzülmesini istemeyen anne Deniz’in, bu beraberlik için “Rızam yoktur” dediğini belirtmişti.

Özcan Deniz’in annesinden İran’lı gelin Samar Dadgar hakkında ilk yorum: “Ben Özcan’ın evliliğini istemiyorum!”

ÖZCAN DENİZ’İN HAYATI ÇOK ZORLU’

Özcan Deniz’in kız kardeşi Yurda Deniz ve eniştesi Murat Güler, Zekeriyaköy’de bir güzellik merkezi açmıştı. Mekân açılışına Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz de katılmıştı. Anne Deniz, Feyza Aktan’la boşanma süreci olaylı bir şekilde devam eden oğluyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

“Kimse gözyaşı dökmesin ama bunların hepsini kaldırmak zor, hele hele Özcan’ın hayatını taşımak kolay değil. Herkes istediği yerde olsun, birbirlerini üzmesinler” diyen Kadriye Deniz, oğlunun İranlı Samar Dadgar ile ilişkisi hakkındaki sorulara da şöyle yanıt verdi: Özcan eğer mutluysa sonuna kadar istiyorum ilişkilerini. Onun mutluluğu benim için çok önemli, bir yastığa baş koysunlar. Ama ben Özcan’ın evlenmesini istemiyorum. Belki bu konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir ama ben istemiyorum.

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, Mart 2018’de nikâh masasına oturmuş, bir ay sonra oğulları Kuzey dünyaya gelmişti. Ancak evlilik 15 ay sonunda olaylı şekilde sona ermişti.

Ünlü şarkıcının eski eşini darp ettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava geçtiğimiz mart ayında karara bağlanmıştı.

Mahkeme, Özcan Deniz’in 2017 yılında işlediği iddia edilen ‘basit yaralama’ suçunun ve 2019 yılındaki darp olayının sabit olduğunu ancak altı aylık şikayet süresinin geçmesi sebebiyle davanın düşürülmesine karar vermişti.

Feyza Aktan ile boşanma sürecinde İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz, bir süre önce aşkını gözler önüne sermişti.

İkili ön balayına çıkmış, Samar Dadgar da aşk pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Özcan Deniz, yeni yılda sahne aldığı Kıbrıs’ta kendisini dinlemeye gelen sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaşmıştı. Sevgilisinin kendisine sarıldığı karelere, kalp ve çiçek emojisi koymuştu.

GÜN BATIMI SEFASI

Aşkları doludizgin devam eden ikili, geçtiğimiz haftalarda Bodrum Cennet Koyu’nda lüks Motoryatt görüntülenmişti.

Gün sonuna doğru geldikleri Lüks yatta Özcan Deniz eline oltayı alarak balık tutmaya çalışmıştı.

O sıralarda Kuzey, meraklı ve heyecanlı gözlerle babası Özcan Deniz’i izledi. Lüks yatta bir süre gezinen ve bol bol story çeken Samar Dadgar daha sonra baba oğulun yanına gelerek onlara eşlik etmişti.

Bir süre lüks yatın arkasında sohbet ettikten sonra Kuzey, Samar Dadgar’ın kucağına yatmıştı.

Bir hayli iyi anlaştıkları gözlenen Samar ve Kuzey birbirleriyle şakalaşmayı da ihmal etmemişti. Gün batımı sefasından sonra Samar, Kuzey’i dikkatli bir şekilde merdivenlere götürüp yukarı çıkması için ona eşlik etmişti.

Genç aşkına maddi ve manevi destekte bulunan Özcan Deniz’in yine genç isim Feyza Aktan ile yaptığı evlilik olaylı bitmişti. Yaşanan olaylara ailede dahil olmuş ve kavgalarla gündeme gelmişlerdi. Daha önce çıkan haberlerde Özcan Deniz’in yeni sevgilisi Samar Dadgar ile beraberliğinin geçmişte yaşanan bu kötü deneyimler sebebiyle aile tarafından onaylanmadığı iddia edilmişti.

KAYNAK: sabah.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ