Ceviz Yağı ile Siğillere Son

  • 4.680 kez görüntülendi.

Siğil pek çok kişinin derdi. Ellerde, ayaklarda hatta genital bölgede çıkıyor. Genital bölgede çıkan siğillerin tedavisinde uzman doktorlara başvurmak gerekiyor. Çünkü onlara sebep olan Human Papilloma Virüs adını taşıyan bir virüs. Bazı çeşitleri rahim ağzı kanserine, bazıları da hem kadında hem de.erkekte siğillere neden oluyor, işte el ve ayakta çıkan siğillerden bitkiler yardımıyla kurtulmanın püf noktaları…
Kırlangıç otu: Kırlangıç otlarının taze saplarını ezerek siğillerinizin üzerine günde 2-JTkez uygulayabilirsiniz.
köklerinden kesin. Saplarını siğilin üzerine sürtün. Birkaç
gün aynı şekilde I devam edin. Bu formülü düzenli olarak uygularsanız siğillerinizden kurtulabilirsiniz.
Kuzukulağı: Siğilin tedavisinde ‘etkili olan bitkilerden biri de kuzu kulağıdır. Ezilmiş kuzukulağını siğilin üzerine sürebilirsiniz. Eğer bunu yapamıyorsanız yani ezmek zor geliyorsa, kuzu kulağını 1 litre suda haşlayın. Ardından soğutun ve cam bir şişeye koyun.
Karahindiba: Karahindibayı buzdolabında tutmaya özen gösterin. Her gün taze olarak nazırlayabilirseniz çok daha iyi olur ama vaktiniz yoksa 2-3 gün buzdolabında tutabilirsiniz. Kaynattığınız kuzukulağından elde ettiğiniz suyla ellerinizi, ayaklarınızı yıkayabilirsiniz. Düzenli olarak uygulandığında gayet iyi siğillersonuçlar aldığınızı göreceksiniz. Sütleğen: Siğile iyi gelen başka bir bitki de sütleğendir. Sütleğinin taze kesilmiş olmasına dikkat edin. Sütlü saplarını siğilin üzerine sürün. Bu tedaviyi her akşam uygulayabilirsiniz. Siğillerinizin bir süre sonra düzelmeye başladığını göreceksiniz.
Ceviz yağı: Siğillerden kurtulmanının en etkili yollarından biri de düzenli olarak ceviz yağı kullanmaktır. Aktarlardan rahatlıkla bulabileceğiniz ceviz yağını her gün 2 defa pamuk yardımıyla siğillerin üzerine sürerseniz 1 hafta içinde sonuç alacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap Kadın Kadın Yandex.Metrica