Güzelliğin Temel Taşları

  • 1.783 kez görüntülendi.

Güzelliğin Temel Taşları

Şunu aklınızdan çıkarmayınız; Sindirim sistemi, aldığınız değersiz besinleri dışarı atabilir, AMA SİZİN ONA VERMEYİ UNUTTUĞUNUZ ŞEYLERİ KENDİSİ YARATAMAZ. Vücut, insansı cevheri yapabilir, ama, bunu yaratacak gerekli elemanları ona vermek şartıyla. Saçınızın, derinizin, kısacası tüm vücudunuzun eskiyen hücrelerini yenilemek için protein’e, asit aminelere, B vitaminiyle yüklenmiş doğal şekere ihtiyaç vardır. B vitamini; şekeri enerjiye çevirir, oysa B vitamininden yoksun bir şeker, vücudun öteki fonksiyonları için depolanmış B vitaminini emer, yok eder; bundan da en fazla güzelliğiniz zarar görür. Vücudunuza, sindirim sisteminizde kolaylıkla eriyip dokunun korunması ve özellikle tenin taze ve yumuşak olması için gerekli yağ asitlerine dönüşen doğal yağlar sağlanmalıdır.Vücudun üretemidiği özel

güzellik ve bakım

cevherlere, özel unsurlara; kendi özvarlığı için vitamin ve minerallere, kimyasal yaşama sürecinde ikatalizör görevi yapan enzimlere, vücudu her türlü ortama ve acıya uyduran, çeşitli dönemlerdeki davranışlarını düzenleyen, uyaran hormonlara ihtiyacı vardır.
İçte güzelliğinizin vazgeçilmez unsurlarını gözlerinizin önüne serdim. Bunları düzenli olarak vücudunuza verin, gerisine karışmayın.
Demek ki, hücreleriniz için yiyorsunuz. Beslenmesi gerekenler hücrelerinizdir. Şaşırtıcı kimya laboratuarı sindirim sistemi, bütünüyle hücrelerin hizmetindedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap Kadın Kadın Yandex.Metrica