Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

Halle Berry’in Zayıflama Sırrı

  • 07 Mayıs 2010
  • 2.874 kez görüntülendi.
Halle Berry’in Zayıflama Sırrı

Halle Berry
Başka Gün Öl isimli popüler Bond filminde Halle Berry’nin de­nizden çıkışım görüp de, birkaç saniye içinde 007’yi tuzağa düşüren o dümdüz karna ve muhteşem kıvrımlara sahip olmanın hayalini kurmamış tek bir kadm var mıdır?
Ancak Halle’in zayıflama sırlan çok basit. Neden hayalini kurdu­ğunuz vücuda sahip olmak için bunları uygulamıyorsunuz? Birinci kural, şekeri kesmek. Halle’e ön dokuz yaşında diyabet teşhisi kon­muş. O artık bu durumla baş etmeyi öğrenmiş olmasına rağmen şim­di, doğal ve çok daha sağlıklı olan şekeri, yani meyve ve sebzeleri tüketiyor. Rafine şekeri neredeyse hiç kullanmıyor.

 

 

 
İkinci kural: Kızartma yiyecekleri kesmek. İşte bu kadar basit!
Halle’in üçüncü zayıflama kuralı, evde yemek yemek. Böylece restoranda yemek yemektense, evde yediğinizi çok daha kolay kont­rol altında tutabilirsiniz. Tabii, zaman zaman bunun önüne geçeme­yeceğiniz durumlarla karşılaşırsınız. Böyle durumlarda, dışarıda ye­mek yendiği zaman kalori azaltmakla ilgili bölümleri okuyunuz.
Son olarak, Halle akşam saat yediden sonra yemek yemiyor. Za­yıflamak için muhteşem bir ipucu! Diyet yapmaya çalışan biri için yatağa dolu bir mideyle girmekten daha kötü bir şey olamaz erken yiyin, böylece güzellik uykunuza yatmadan önce fazla kalorile­ri yakma şansınız olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ