Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

Kirstie Alley’in Zayıflama Sırrı

  • 05 Mayıs 2010
  • 2.787 kez görüntülendi.
Kirstie Alley’in Zayıflama Sırrı

GÜZEL Kirstie Alley meşhur TV dizisi Cheers’de başrolü kaptı­ğında kesinlikle ekranlarımızı aydınlattı. Yaşlanmış ve başarılı oyun­culuk kariyeri başını alıp gitmiş olmasına rağmen, Ted Danson’ın ağzının suyunun akmasına neden olan yuvarlak hatlarını korumayı başardı. Ancak kimse mükemmel değildir. Ara sıra değişen kilosu son senelerde konu oldu ve konuşuldu. Ancak durum çok zor bir hale geldiğinde bile o her zaman harika görünmeyi başardı. Bunu nasıl beceriyor?
Çok hızlı kilo vermesi gerektiğinde, Kirstie Alley iki tam gün yemek yemeği kesip sadece bitki çayları içiyor. Kulağa delilik gibi gelmiyor mu? Pekâlâ, çok sık tekrarlamadığınız takdirde, özel bir olay için ya da önemli bir filmde başrol oyuncusuysanız uygulanabi­lecek harika bir zayıflama yöntemidir.
Dahası, bitki çaylarının çok yararlı bazı etkileri olabilir. İşte bir­ kaç öneri:

 

 
Papatya
Papatya, sindirim ve mide krampları için çok iyidir. Adet dönemi ağrılarını yatıştırmaya yardımcı olduğu gibi, gevşeme ve uykuya yardımcı olma özelliğiyle bilinir. Derinizin üzerine ılık bir papatya çayı poşeti koyarak çürükler ve yanıklar için dıştan da kullanabilirsi­niz.
Oğulotu
Oğulotu çayı keyifsizlikle mücadele etmek için iyi bir tedavi ola­rak ün salmıştır. Aynı zamanda rahatlamak isteyenler için de faydalı­dır. Soğuk algınlığına karşı korucuyu olduğu da düşünülüyor.

Ahududu Yaprağı
Ahududu yaprağı çayı size A, B+, C ve E vitaminleri, kalsiyum, demir ve magnezyum sağlayan gerçek bir vitamin ve mineral iksiri­dir. Sadece bu nedenden ötürü bir detoks programı uyguluyorsanız sizin için çok faydalıdır. Hamile kadınlar veya yeni doğum yapmış anneler için de çok yararlıdır, sabah bulantılarının azalmasına ve süt üretiminin artmasına yardımcı olur.
Nane
Nane çayı hazımsızlık tedavisinde bire birdir, ancak yararlan bu­nunla bitmiyor. Yüksek bir B vitamini kaynağıdır. Buharı tıkalı bu­runlar için iyi bir nefes açıcıdır ve safra taşı oluşumunun engellen­mesine yardımcı olur.
Gördüğünüz gibi, Kirstie Alley’nin yaptığım yaparak bitkilerle detoks uygulamasının birçok faydası var.
Daha uzun vadeli bir zayıflama yöntemi için, Kirstie Alley de, birçok diğer Hollywood yıldızı gibi yüksek proteinli, düşük karbon­hidratlı bir diyet uyguluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ