Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

Nigel Lawson’un Zayıflama Sırrı

  • 14 Mayıs 2010
  • 3.253 kez görüntülendi.
Nigel Lawson’un Zayıflama Sırrı

Nigel Lawson’un Zayıflama Sırrı

Nigel Lawson
Kabul edelim ki, eski Hazine Bakanı söz sahibi olduğu sıralarda biraz kiloluydu. Ancak kayak yaparken düştükten sonra yardımsız ayağa kalkamadığını görene kadar ona yönlendirilen eleştirilere ku­lak asmıyordu. Sonunda karar verdi ve 10 ayda 36 kilo verdi.
Bunu takiben Nigel, süt ve süt ürünlerini, yağlı yiyecekleri kesip alkollü içeceklerin yerine gazlı diyet içecekleri koyduğu zayıfşama sırlarını bir kitapta topladı. Alkolün çok kalorili olduğu düşünülürse bunun oldukça iyi bir fikir olduğu anlaşılıyor. Her ne kadar zaman zaman kendimizi bir kadeh şaraptan mahrum etmemeliysek de, alkol kullanımını abartmamalıyız.

Nigel Lawson'un Zayıflama Sırrı
Nigel Lawson’un Zayıflama Sırrı

Peki, onun yerine ne içeceksiniz? Su harika bir fikir ve çok da ya­rarlı. Fakat bazen insan daha hoş bir şeyler içmek ister. İşte o zaman diyet cola içebilirsiniz. İşte alkollü içeceklerin yerini tutacak birkaç tarif. Bu tariflerin bazıları her tür toplantı için uygun olmasa da alkol tüketimini azaltmanıza ve vücudunuzu güzelleştirmenize yardımcı olacaktır.
MEYVE VE BİTKİ ÇAYLARI
Sağlıklı, sakinleştirici ve güçlendirici olan meyve ve bitki çayları günün her saatinde içebileceğiniz doğal ve yağsız içeceklerdir. Poşet olarak satın alabilir ya da isterseniz çayınızı kendiniz hazırlayabilir­siniz.
MEYVE KOKTEYLLERİ
Hem diyet yapanlar hem de yapmayanlar için süper bir içecektir. Yapılışlan çok kolaydır. Canımz bir aperatif istediğinde bu neden bir meyve kokteyli olmasın? Üstelik cin tonikten çok daha lezzetli.
MEYVE SULAR!
Sıkılmış portakal suyunun ne kadar lezzetli olduğunu hepimiz bi­liriz. Kaliteli bir meyve sıkacağı edinin ve lezzetli, sağlıklı meyve suyu dünyasının kapılarını aralayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ