Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

Rahim Hastalıkları

  • 25 Mayıs 2010
  • 3.030 kez görüntülendi.
Rahim Hastalıkları

Rahim Hastalıkları
Yol açan zihinsel davranış kalıbı:
Kadın kendi temel karakter özelliklerinden uzaklaştığı ve kendi oluşuna ters düşen tavırlar sergilediği zaman rahmi etkilemiş olur. Bu durum genelde fazlasıyla eleştirilince veya kendi prensiplerine göre hareket edip kötü sonuçlar alınca baş gösterir. Özünü kaybeden kadın, başkalarının tavırlarını özümser ve onların sosyal veya ailevi rollerini üstlenir. Mükemmel bir eş, örnek bir anne, ideal bir arkadaş olmaya çalışır.
Miyom söz konusu olduğunda kadın, belli bir olayda göstermiş olduğu tavrın sonucunda ortaya çıkan terslikler yüzünden kendini suçlar.

 

 

 

Fibrom söz konusu olduğunda kadın kendine oldukça sert davranır. Kendi zaaflarına tahammül edemez ve her konuda örnek davranışlar göstermek ister.
Rahimle ilgili sorunları çözmek için yeniden geçmişte olduğun kişi gibi olmaya çalış. Varoluşun boyunca kaybetmiş olduğun kendi öz karakterini yeniden canlandır. Sorunlu ilişkiler ve üstlenmiş olduğun roller kendi kendini fark etmeni zorlaştırıyor ve hislerini maskeliyor, özünü bul ve özüne dön.
Muhakkak jinekologa gidilmeli. Doktorunuzun vereceği tıbbî tedavinin yanında doğal destek olarak şunları yapabilirsiniz:
– Aynı safa, altın otu ve safranı çay gibi demleyip için.
• Çörek otu, üzüm çekirdeğini balla tüketin.
*Bağışıklık sistemini güçlendirmek, zararlı yiyecekleri’ yememek lazım. Toksin maddeleri atabilmek çok önemlidir. Bunun rahim ağzı hastalıklarıiçin her sabah yarım limon suyu, bir çorba kaşığı bal ve su karışımını içmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ