Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

REGL SORUNLARI

  • 26 Mayıs 2010
  • 2.894 kez görüntülendi.
REGL SORUNLARI

REGL SORUNLARI
Yol açan zihinsel davranış kalıbı:
ilk adetin gecikmesi, gecikmeler, adet düzensizliği ve regl ağrıları, regl sorunları arasında en sık görülenlerdir. Metafiziksel açıdan bu sorunlar kadının kadınlığını/cinselliğini kabul etmemesinden ve değişimlerle, yeniliklerle başa çıkmakta zorlanmasından kaynaklanır.
Önerilen yeni davranış biçimi:
Regl sorunlarını iyileştirebilmek için kadının kendi kadınlık algısını yeniden gözden geçirmesi ve kadınlığını kabul etmesi gerekir. Ayrıca yenilikler karşısında aşırı tepkiler vermemelidir. Hayat döngüsünün bir kısmının kapandığını ve insanlık tecrübesinin temel taşlarından olan yeni bir döngünün başladığını kabul etmelidir
•Açık alanlarda, bol oksijenli ortamlarda yürüyüş yapın.
•Bol su tüketin,
•Âdet söktüröcü çay; 1 tatlı kaşığı avşar otu, 1 tatlı kaşığı çörek otu, 1 çay kaşığı pelin otunu sıcak suda 3 dakika bekletip süzün. İçine 1 çubuk tarçın atıp 2 damla limon sıkarak yemek aralarında 1 bardak için.
•Adet azaltian çay; 1 tutam çobançantası, 1 tutam cezayir menekşesi yaprağı, 1 sap dereotunu sıcak suda 5 dakika bekletip süzün, isterseniz limonla ve balla tatlandırıp yemeklerden sonra tüketin.
•Âdet düzenleyici çay; 1 tutam baldınkara, 1 tutam biberiye, 1 tutam sarı ballıbabayı sıcak suda 3 dakika bekletip demleyin. Günde 2 bardak yemeklerden sonra tüketin.Belirleyici kelimesi: Yapacağım” Yönetici gezegeni: Güneş Vücutta temsil ettiği bölgeler: Kalp ve atardamarlar, omurga, sağ göz Meyilli olduğu sağlık sorunları: Kalp krizi, kan regl sorunlarıpıhtısı, kalpte çarpıntılara neden olan sinirsel gerginlikler, omurgada düzensizlikler, sırt ağrıları, göz problemleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ