Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

SIRT AĞRILARI

  • 26 Mayıs 2010
  • 2.555 kez görüntülendi.
SIRT AĞRILARI

SIRT AĞRILARI
Üst Sırt: Sırtın bu bölgesi öfkemizi, hırsımızı, kinimizi, suçluluk duygumuzu, utancımızı, kaybolan hayallerimizi ve kendi kendimize yarattığımız sınırları bastırdığımız yerdir.
Önerilen yeni davranış biçimi:
Duygularınızı olduğu gibi dışavurun. Kendinizden bu kadar ödün vermemeli ve kendi kendinize gereksiz sınırlar çizmemelisiniz.

 

 

 
Bel: Bu bölgedeki ağrı, gücümüzün ve ihtiyaçlarımızın önünü kestiğimizde meydana gelir. Ayrıca kendine güven eksikliğimizde ya da kararsızlık içinde sıkışıp kaldığımız durumlarda da ortaya çıkabi
Gerçekte ne istiyorsanız onu yapmalısınız. Yaşamınızın kontrolünün başka insanların eline geçmesine izin vermeyin. Kararsızlık, başka insanlarla gereğinden fazla ilgilendiğinizde yaşanır
Alt sırt: Bu bölgenin hayatta kalma, kendi kendini geçindirebilme ve güvence altında olmak ya da başkalarının beklentilerini karşılayamamakla ilgilidir.
Başkalarını mutlu etmek ya da toplum tarafından kabul görmek üzerine yaşamak yerine kendinize dönük yaşamaya başlasanız iyi olur. Kendinize karşı nazik olun ve biraz yavaşlayın. Brokoli sebzesi kalsiyum içerir. Her türlü kemik rahatsızlığı için birebirdir. Mineral ve demir eksikliğini giderir. Özellikle de spina bifida hastalığında etkilidir. Spina bifida, doğuştan bel kemiğinde son omurun kapanmış olmasından kaynaklanan bir hastalıktır. Size brokoli ile yapacağınız lezzetli bir salata tarifi vermek istiyorum:
Bir kilo brokoliyi ayıklayıp bol suda bekleterek iyice yıkayın. Tencerede kaynamakta olan suya atarak haşlayın. Süzdükten sonra tabağa alın. Üzerine isteğinize göre limon, zeytinyağı, tuz veya yoğurt, sarımsak, zeytinyağı, tuzla hazırladığınız soslardan birini dökün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ