Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

Ünlülerin Zayıflama sırları

  • 05 Mayıs 2010
  • 2.595 kez görüntülendi.
Ünlülerin Zayıflama sırları

ÜNLÜLER! İster sevin, ister nefret edin, bugünlerde ne yapsak onlara doymak mümkün değilmiş gibi görünüyor. Ne zaman bir ga­zeteye baksak ya da televizyonu açsak, ünlülerle ilgili haberlerin ve en ateşli ünlüizleyicisini bile tatmin etmeye yetecek dedikoduların hücumuna uğruyoruz.
Ünlü biriyseniz, hiç şüphe yok ki, kariyerinizin devamı için şöhret sahibi olmak zorundasınız. Gerekli ilgiyi kaybettiğiniz anda halk sizi unutmaya başlar. Bu yüzden kariyer odaklı ünlü, her ne pahasına olursa olsun, ön sayfada mümkün olduğunca sık görünmek için çaba sarf edecektir.

 

 
Bunu yapabilmek için de harika görünmesi gerekir. Sırf bu ne­denden dolayı, tanıdığımız ve sevdiğimiz birçok ünlünün kilo ver­mek için bazen tuhaf yollarla karşımıza çıkmalarına şaşırmamak gerekir. Onlar için ince kalmak ibadet gibidir. Bu acımasız şöhret dünyasında bir açılış gecesi şu minik Versace giysisinin içine sığamadıkları o anın, belirsizliğe giden kaygan yamacın -korkuların en büyüğü- başlangıcı olacağını bilirler. Böyle yaşamak hoşunuza gider mi? Ben kendi adıma emin değilim…
Ancak bu, zayıflamaya hevesli birinin küçük pırıltılı bir yıldızı ta­kip etmekten öğreneceği çok fazla şey olmadığı anlamına gelmez. Ne de olsa bu ünlüler kendilerine tapan insanların beğendiği şekilde kalabilmek için çok fazla zaman ve para harcamaktadırlar. Dünya kadar paraya mal olan kişisel eğitmenler, özel diyetisyenler ve aşçı­lar, sizin ve benim gibiler için ulaşılmaz olsa da, biz de pekâlâ sevdi­ğimiz sanatçıların, TV sunucularının ve pop starların hayatlarına göz atıp onların tekniklerinden işimize yarayanları kullanabiliriz.
İşte burada bunları bulacaksınız. İlerleyen sayfalarda ipuçları, diyet programlan, tarifler var – ünlülerin zayıflamak ve zayıf kalmak için uyguladıkları güzel ve tuhaf yolların hepsi. Bazıları açık ve net, bazı an ise biraz tuhaf gelebilir, fakat ben ünlülerin ve zenginlerin zayıflama sırları arasından en mantıklı, etkili ve sağlıklı olanları seç­meye çalıştım.
Hepimiz, yaşamlarının belli noktalarında olayları abartmış görü­nen bir veya birkaç ünlü tanıyoruzdur. Bazı zamanlar ünlülerin zayıf­lama sırları düpedüz tuhaf olabiliyor. Işıl ışıl parlayıp enerji dolu görünmek yerine, sağlıksız ve iskelet gibi görünmeye başlıyorlar. O tarz zayıflama teknikleri beni hiç ilgilendirmiyor, sizi de ilgilendir­memeli. Bu kitaptaki kilo verme programlarının çoğu güvenli, etkili ve sağlıklı olmaları nedeniyle sizler için seçilip hazırlanmıştır.
O zaman buyrun: Hangi yıldızın zayıflama sırlannm size uygun olduğunu buluna dek, burada verilen farklı kilo verme yöntemleriyle deneyler yapın. Bu yöntemler Oscar kazanamanızı sağlamayabilir ama daha ince, kendine güvenen ve bedeniyle daha barışık biri olabi­lirsiniz. Zaten başarılı bir diyet programının amacı da bu değil midir?
Ünlüler gibi pedal çevirin!
En iyi egzersiz yöntemlerinden biridir. Fazla kilolardan kolayca kurtulabilirsiniz ve Zoe Ball, Madonna, Guy Ritchie ve Geri Halliwell dâhil birçok ünlü tarafından tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ