Lüks Salon Avize Modelleri

  • 10.278 kez görüntülendi.

Avizeler bir ev dekorasyonunda veya bir iş yerinin dekorunda olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Avize seçerken dikkat edilmesi gerek bazı hususlar vardır. Hangi mekana avize seçiyorsanız oranın rengine dekoruna ve tarzına göre avize seçmelisiniz. Eğer büyük bir salon ve şık mobilyalarla döşenmiş ise büyük kristal taşlarla veya yapışan ledli avizeleri seçerseniz salonunuzu daha bir lüks hale getirebilirsiniz.
Top avizeler ise daha çok oturma odaları yada genç odalarına daha çok yakışacaktır. 2011 2012 avize trendleri arasında ledli avizeler daha çok ön plana çıkar oldu.

çiçek figürlü avize çeşitleri
Renkli çiçekli bir oda dizaynına böyle güzel yeşil renkli ve çiçek figürü verilmiş sarkıt avize modeli odanızda çok şirin duracaktır.

en şık avize modelleri
Her biri top şeklinde ve gümüş rengine bürünmüş şık bir avize tasarımı. Salonlarınız için en uygun lüks avize modeli diyebiliriz.

farklı tasarımlı avizeler
küçük taşlarla süslenmiş ve sallanan taşlar lambayı içinde kapatarak hoş bir görüntü vermiş. Ve kat kat küçülüp aşağı doğru inen model ise farklı bir hava katmış.

led avize örnekleri
Ledli avizeler ise son modanın avize çeşitleri arasında yer alıyor. Ledleri sade olarak değilde artık avizelerin içinde kullanarak avizeyi daha şık bir hale getiriyor tasarımcılar.

modern avize modelleri
Karışık bir modeli olan bu avize modern bir hava katmış büyük salonlarınıza taktırıp şık ve lüks bir görüntüyü sizlerde yaratabilirsiniz.

salon avizeleri
Kare şekli verilmiş ve içinde ledleri bulunan yandan çubuklar sarkan salon avize modeli.

sarkıt avizeler
Büyük salonlara daha çok sarkıt avizeler yakışıyor. Eğer salonunuzun dekoru ise şık bir şekilde dizayn edilmiş ise böyle incilerle süslenmiş sarkıt bir avize modelini kullanabilirsiniz.

siyah avize modeli
Siyah avize modeli siyah ile döşenmiş bir mekana daha uygun olacaktır.

top avizeler
Yeni trend avizelerin arasında top avizeleri çok görür olduk.Evinizin havasını ve görüntüsünü değiştirecek bir model ise top avize çeşitleridir.

yapışan salon avizeleri
Salon avizeler arasında bir başka model ise yapışan avizelerdir. Bu model diğer avize örnekleriden biraz daha farklı bir tasarıma sahiptir. Kare veya yuvarlak olan modeller içinde led ve taşlar bulunduran avize modelleridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın sitemap Kadın Kadın Yandex.Metrica