Kadın, Gebelik, Yemek Tarifleri, Güzellik ve Bakım

Goldie Hawn'ın Zayıflama Sırrı

  • 11 Mayıs 2010
  • 2.555 kez görüntülendi.
Goldie Hawn'ın Zayıflama Sırrı

Goldie Hawn
Vahşi güzel Goldie Hawn’un ellili yaşlarının ortalarında sahip ol­duğu vücut genç kızları bile özendiriyor. Her kadının ileriki yaşlarında sahip olmak istediği uzun, ince, diri bir beden. Goldie’nin sun sadece kendi özel tasarlanmış jimnastik salonunda uyguladığı prog­ramlar değil, aynı zamanda kendi uyarladığı bir zayıflama diyeti de var.
Goldie’nin unsuz, şekersiz, sütsüz diyeti meşhurdur. Onun “yeşil su” dediği içeceği en değişmeyen gıdasıdır. Kereviz, lahana, mayda­noz ve yeşil biberlerden yapılan bir içecek. Ancak bir detoks günü yapmak istiyorsanız, kullanabileceğiniz başka içecekler de vardır. Hatta bu konuda sayısız kitap yazılmış. İşte deneyebileceğiniz lezzet­li sebze suları! Neredeyse komple bir yemeği bir bardağa sığdırmak gibi, hem yağ oranı düşük, hem de çok lezzetli.
Bu suları hazırlamak için iyi bir sebze sıkacağına ihtiyacınız var. Bu asla pişman olmayacağınız bir alışveriş ve diyet süresince iyi bir arkadaşınız olacak. Aklınızda bulundurun, eğer sebze suyu içme alışkanlığınız yoksa, günde 3 kez 240 ml.’lik miktarlarla başlayın.
Verilen malzemeleri tariflerde belirtildiği gibi soyun, çekirdekle­rini çıkann, temizleyin ve sebze sıkacağına atın.

Diyet Su 1
Elma yağlı gıdalan yakma konusunda çok etkilidir.
– 2 adet elma
– 2adet kiwi
– 2 adet armut
-1 adet kereviz sapı
Diyet Su 2
Suteresi on sekizinci yüzyılda fazla alkol alımından sonra kullanı­lırmış. Ancak siz başanlı bir diyet uyguladığınıza göre fazla alkol almanız söz konusu olmayacaktır.
-2 adet elma
-2 adet havuç, temizlenmiş
-2 adet domates
-Bir demet suteresi
– Bir avuç ıspanak
Diyet Su 3
-4 adet mandalina, soyulmuş
– 2 adet havuç, temizlenmiş
1 adet büyük elma
– 1 adet büyük yaban havucu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ